B1.png clinic.png Daems 10.jpg Heren 1.png nieuw complex.png veld.png

Hoofdsponsor

Clubcard

Lid worden?

Verslagen

15 sep Heren 1
12 mei Heren 1
12 mei Dames 1
5 mei Heren 1
14 apr Dames 1

Sponsoren


Vandaag jarig

Mirthe Nederveen
Willem Bosch
Maurits Henny
Lance van Male

Teams

Senioren
Dames 1
Overgangsklasse
Dames 1 bekercompetitie
Goldcup - KO
Dames 2
Reserve 1e klasse
Zaal
Dames 2 zaal
Res. 1e klasse
Senioren
Dames 3
Res. 4e klasse
Dames 4
Res. 6e klasse
Zaal
Dames 4 zaal
Res. 2e klasse
Senioren
Dames Jong 1
Jong 2e klasse
Dames Jong 2
Jong 2e klasse
Dames Jong 3
Jong 3e klasse
Dames Jong 4
Jong 4e klasse
Zaal
Jong Dames 1 zaal
Jong - Topklasse
M8E1 Zaal
Niveau 1
M8E2 Zaal
Niveau 2
M8E3 Zaal
Niveau 3
M8E4 Zaal
Niveau 4
MA1 Zaal
Sub-topklasse
MA2 Zaal
1e klasse
MA3 Zaal
2e klasse
MA4 Zaal
3e klasse
MA5 Zaal
4e klasse
Senioren
Masters A
Veteranen 2e klasse
Zaal
MB1 Zaal
Sub-topklasse
MB12 Zaal
Sub-topklasse
MB2 Zaal
2e klasse
MB3 Zaal
3e klasse
MB4 Zaal
3e klasse
MB5 Zaal
4e klasse
MB6 zaal
5e klasse
MC1 Zaal
Sub-topklasse
MC12 Zaal
Sub-topklasse
MC2 Zaal
1e klasse
MC3 Zaal
2e klasse
MC4 Zaal
3e klasse
MC5 Zaal
3e klasse
MC6 Zaal
4e klasse
MC7 Zaal
5e klasse
MD1 Zaal
1e klasse
MD12 Zaal
1e klasse
MD2 Zaal
1e klasse
MD3 Zaal
1e klasse
MD4 Zaal
2e klasse
MD5 Zaal
4e klasse
MD6 Zaal
5e klasse
MD7 Zaal
5e klasse
Junioren EF
Meisjes 6E1
Niveau 1
Meisjes 6E2
Niveau 1
Meisjes 6E3
Niveau 2
Meisjes 6E4
Niveau 3
Meisjes 6E5
Niveau 4
Meisjes 8E1
Niveau 1
Meisjes 8E2
Niveau 2
Meisjes 8E3
Niveau 3
Meisjes 8E4
Niveau 4
Meisjes 8E5
Niveau 5
Junioren ABCD
Meisjes A1
Landelijke Subtopklasse
Meisjes A2
2e klasse
Meisjes A3
4e klasse
Meisjes A4
5e klasse
Meisjes A5
7e klasse
Meisjes B1
1e klasse
Meisjes B2
2e klasse
Meisjes B3
3e klasse
Meisjes B4
4e klasse
Meisjes B5
6e klasse
Meisjes B6
7e klasse
Meisjes C1
Topklasse
Meisjes C2
1e klasse
Meisjes C3
2e klasse
Meisjes C4
3e klasse
Meisjes C5
4e klasse
Meisjes C6
4e klasse
Meisjes C7
7e klasse
Meisjes D1
1e klasse
Meisjes D2
1e klasse
Meisjes D3
1e klasse
Meisjes D4
3e klasse
Meisjes D5
4e klasse
Meisjes D6
5e klasse
Meisjes D7
6e klasse
Junioren EF
Meisjes F1
Niveau 2
Meisjes F2
Niveau 2
Meisjes F3
Niveau 2
Meisjes F4
Niveau 2
Meisjes F5
Niveau 2
Meisjes TrF
Senioren
Heren 1
Overgangsklasse
Heren 1 bekercompetitie
Goldcup - KO
Zaal
Heren 1 zaal
Subtopklasse
Senioren
Heren 2
Reserve 1e klasse
Zaal
Heren 2 zaal
Res. Topklasse
Senioren
Heren 3
Reserve 1e klasse
Zaal
Heren 3 zaal
Res. Topklasse
Senioren
Heren 4
Res. 2e klasse
Heren Jong 1
Jong 2e klasse
Zaal
J8E1 zaal
Niveau 1
J8E2 zaal
Niveau 3
J8E3 zaal
Niveau 4
JA1 zaal
Topklasse
JA12 zaal
Sub-topklasse
JA2 zaal
1e klasse
JA3 zaal
1e klasse
JB1 zaal
Topklasse
JB12 zaal
Sub-topklasse
JB2 zaal
1e klasse
JB3 zaal
2e klasse
JC1 zaal
Topklasse
JC12 zaal
Sub-topklasse
JC2 zaal
Sub-topklasse
JC3 zaal
1e klasse
JC4 zaal
3e klasse
JD1 zaal
1e klasse
JD12 zaal
1e klasse
JD2 zaal
1e klasse
JD3 zaal
2e klasse
JD4 zaal
3e klasse
Jong Heren 1 zaal
Jong - Topklasse
Junioren EF
Jongens 6E1
Niveau 1
Jongens 6E2
Niveau 3
Jongens 8E1
Niveau 1
Jongens 8E2
Niveau 3
Jongens 8E3
Niveau 4
Junioren ABCD
Jongens A1
Super A
Jongens A2
2e klasse
Jongens A3
4e klasse
Jongens B1
Landelijke Topklasse
Jongens B2
2e klasse
Jongens B3
4e klasse
Jongens C1
Topklasse
Jongens C2
Subtopklasse
Jongens C3
2e klasse
Jongens C4
5e klasse
Jongens D1
1e klasse
Jongens D2
1e klasse
Jongens D3
2e klasse
Jongens D4
4e klasse
Junioren EF
Jongens F1
Niveau 2
Jongens F2
Niveau 2
Jongens F3
Niveau 2
Jongens TrF
Jeugd overig
Loopschool
Overig
RESERVERING
Jeugd overig
Trainingslid Jeugd
Senioren
Trimhockeyers MET speelrecht
Trimhockeyers ZONDER speelrecht
Veteranen A
Veteranen 3e klasse
Veteranen B
Veteranen 3e klasse
Veteranen LA
Veteranen L Overgangsklasse
Zaal
ZAALBLOK