Homepage clinic Dames 1.jpg Jongens A1.jpg Publiek op Xenios 2.jpg Waterveld.jpg Xenios Heren 1 Hatten.png xenios Sportpark Sloten Oost II.png xenios Sportpark Sloten Oost.png

Activiteiten deze maand

Nog geen agenda punten.

Hoofdsponsor

Clubcard

Lid worden?

Verslagen

12 mei Heren 1
12 mei Dames 1
5 mei Heren 1
14 apr Dames 1
31 mrt Dames 1

Sponsoren


Vandaag jarig

Bas Braaksma
Guusje 't Hart
Inge Leijtens
Daan Eijmans

Wedstrijdschema

Klik op de wedstrijd voor details, inclusief het veldnummer

Meisjes A
MA1 - Hoorn MA1
16:00 - KG3
Thuis
MA2 - Qui Vive MA2
16:00
Uit
MA3 - HC Athena MA4
14:45 - KG1
Thuis
MA4 - Kikkers MA5
14:15
Uit
MA5 - Abcoude MA3
14:30 - KG2
Thuis
Meisjes B
MB1 - Terriers MB1
17:45
Uit
MB2 - Terriers MB2
13:15 - KG1
Thuis
MB3 - HC Athena MB4
14:15
Uit
MB4 - Heerhugowaard MB2
16:00 - KG13
Thuis
MB5 - Amsterdam MB7
16:00 - KG2
Thuis
MB6 - Heerhugowaard MB4
17:45
Uit
Meisjes C
MC1 - HC AMVJ MC1
12:30 - KG3
Thuis
MC2 - Hoorn MC1
16:15 - KG1
Thuis
MC3 - Hoorn MC2
09:45
Uit
MC4 - HMHC Saxenburg MC4
17:45 - KG1
Thuis
MC5 - Alkmaar MC7
11:30
Uit
MC6 - K.H.C. Strawberries MC4
12:15
Uit
Meisjes D
MD1 - HC Athena MD1
10:45
Uit
MD2 - THC Hurley MD2
10:45
Uit
MD3 - Heerhugowaard MD1
11:45 - KG1
Thuis
MD4 - Alliance MD5
10:15
Uit
MD5 - Amsterdam MD6
14:15 - KG13
Thuis
MD6 - K.H.C. Strawberries MD2
13:00 - KG2
Thuis
MD7 - Haarlem MD7
09:00 - KG13
Thuis
Meisjes E
M6E1 - Alliance ME2
09:00 - KG1
Thuis
M6E2 - Pinoke ME1
08:45
Uit
M6E3 - Reigers ME2
09:00 - KG1
Thuis
M6E4 - VVV ME5
14:00
Uit
M6E5 - Haarlem ME6
08:45
Uit
M6E6 - Haarlem ME5
09:00 - KG2
Thuis
M8E1 - THC Hurley M8E1
08:45
Uit
M8E2 - Kikkers M8E3
10:15 - KG1
Thuis
M8E3 - THC Hurley M8E4
10:15
Uit
M8E4 - Bloemendaal M8E3
10:15 - KG2
Thuis
M8E5 - HBS M8E4
10:15 - KG2
Thuis
M8E6 - Westerpark M8E4
11:30 - KG2
Thuis
Meisjes F
MF1 - Myra MF4
09:00
Uit
MF2 - THC Hurley MF3
09:40
Uit
MF3 - Abcoude MF3
09:00 - KG2
Thuis
MF4 - HC AMVJ MF5
09:00
Uit
MF5 - Pinoke MF5
09:00 - KG2
Thuis
Jongens A
JA1 - Hoorn JA1
13:30
Uit
Jongens B
JB1 - Reigers JB1
14:15
Uit
JB2 - Abcoude JB2
09:00 - KG3
Thuis
JB3 - THC Hurley JB5
14:45
Uit
JB4 - Westerpark JB2
15:15
Uit
Jongens C
JC1 - Oranje-Rood JC1
14:15 - KG3
Thuis
JC2 - HC Athena JC3
17:45 - KG3
Thuis
JC3 - Alkmaar JC2
13:15
Uit
JC4 - THC Hurley JC5
17:30 - KG2
Thuis
Jongens D
JD1 - Alliance JD1
10:45 - KG3
Thuis
JD2 - AHC IJburg JD3
13:30
Uit
JD3 - Rood-Wit JD3
10:45 - KG13
Thuis
JD4 - Castricum JD1
12:30 - KG13
Thuis
Jongens E
J6E1 - THC Hurley JE1
09:00 - KG1
Thuis
J6E2 - Abcoude JE3
09:00 - KG1
Thuis
J6E3 - Hoorn JE1
09:45
Uit
J8E1 - THC Hurley J8E3
10:15
Uit
J8E2 - FIT J8E2
10:15 - KG1
Thuis
Jongens F
JF1 - THC Hurley JF2
09:00 - KG2
Thuis
JF2 - Amsterdam JF2
09:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten