Nieuwe rendering clubhuis Xenios.jpg

Hoofdsponsor

Clubcard

Lid worden?

Verslagen

12 sep Heren 1
27 sep Heren 1
6 sep Heren 1
15 sep Heren 1
12 mei Heren 1

Sponsoren


Vandaag jarig

Mink van der Meijden
Lotti Arts

Wedstrijdschema

Klik op de wedstrijd voor details, inclusief het veldnummer

Overig
extern - Pinoke MB2
16:20 - KG15
Thuis
Meisjes A
MA1 - Hilversum MA1
14:20 - KG12b
Thuis
MA2 - Myra MA2
15:35
Uit
MA3 - Pinoke MA3
16:00
Uit
MA4 - Myra MA4
17:20 - KG14
Thuis
MA5 - Alliance MA8
15:30 - KG14
Thuis
Meisjes B
MB1 - Amsterdam MB1
12:30 - KG12b
Thuis
MB2 - Pinoke MB3
14:00
Uit
MB3 - Alliance MB7
17:30 - KG13
Thuis
MB4 - HMHC Saxenburg MB4
15:40 - KG13
Thuis
MB5 - HIC MB5
14:20
Uit
MB6 - Kraaien MB3
12:40 - KG15
Thuis
Meisjes C
MC1 - Haarlem MC1
12:10
Uit
MC2 - Amsterdam MC2
10:00 - KG12a
Thuis
MC3 - Qui Vive MC2
14:15
Uit
MC4 - Pinoke MC5
12:20
Uit
MC5 - HISALIS MC3
13:50 - KG13
Thuis
MC6 - Bloemendaal MC7
11:50 - KG14
Thuis
MC7 - Bennebroek MC4
13:40 - KG14
Thuis
Meisjes D
MD1 - Alkmaar MD1
09:00
Uit
MD2 - Rood-Wit MD2
08:30
Uit
MD3 - Alliance MD3
12:10
Uit
MD4 - Qui Vive MD2
09:00 - KG15
Thuis
MD5 - Uitgeest MD2
10:50 - KG15
Thuis
MD6 - Rood-Wit MD8
12:55
Uit
Meisjes E
M6E1 - BHC Overbos M6E2
09:10
Uit
M6E2 - Bloemendaal M6E3
11:25
Uit
M6E3 - Alkmaar M6E4
09:00 - KG13
Thuis
M6E4 - HBS M6E5
09:00 - KG12b
Thuis
M8E1 - AHC IJburg M8E2
n.n.b.
Uit
M8E2 - Alliance M8E7
10:00 - KG12b
Thuis
M8E3 - Kraaien M8E1
10:00
Uit
M8E4 - Mijdrecht M8E1
10:30 - KG13
Thuis
Meisjes F
MF1 - Bloemendaal MF1
09:15
Uit
MF2 - Alkmaar MF6
09:30
Uit
MF3 - THC Hurley MF6
09:00 - KG12b
Thuis
MF4 - Pinoke MF4
09:00 - KG12b
Thuis
Jongens A
JA1 - Bloemendaal JA1
14:00 - KG12a
Thuis
JA2 - AHC IJburg JA1
15:50 - KG12a
Thuis
JA3 - Haarlem JA2
16:30
Uit
JA4 - Alliance JA3
16:10 - KG12b
Thuis
Jongens B
JB2 - Naarden JB2
10:00 - KG14
Thuis
JB3 - Amsterdam JB5
17:35
Uit
Jongens C
JC1 - HC Athena JC1
14:30 - KG15
Thuis
JC2 - Qui Vive JC2
12:00 - KG12a
Thuis
JC3 - Haarlem JC2
14:55
Uit
Jongens D
JD1 - Alkmaar JD1
10:50
Uit
JD2 - Terriers JD1
12:40
Uit
JD3 - Westerpark JD2
12:00 - KG13
Thuis
Jongens E
J6E1 - Westerpark J6E4
09:00 - KG13
Thuis
J6E2 - HC Athena J6E3
10:40
Uit
J6E3 - Westerpark J6E2
08:30
Uit
J8E1 - Bloemendaal J8E2
11:25
Uit
J8E2 - Alliance J8E3
10:30 - KG13
Thuis
Jongens F
JF1 - HC Athena JF1
09:00 - KG12b
Thuis
JF2 - Bloemendaal JF3
09:15
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten