Nieuwe rendering clubhuis Xenios.jpg

Hoofdsponsor

Clubcard

Lid worden?

Verslagen

12 sep Heren 1
27 sep Heren 1
6 sep Heren 1
15 sep Heren 1
12 mei Heren 1

Sponsoren


Vandaag jarig

Alexis van Heeringen
Noëmi Igo
Vera Schut
Meis Braat
Pepijn Keppel

Organisatie

Michiel van Zutphen
voorzitter

Anita Schoon
secretaris

Daniel van Vuuren
penningmeester

Stephane Hehemann
HTZ Junioren

Jojanneke van Warmerdam
HTZ Senioren

M'barek ben Addi
accommodatie

Sacha Both
ledenadministratie

Cora Dijkhuizen
VOG

Judith van Rooijen-Cruz Ramirez
administratief medewerker

Hockeytechnische zaken Jeugd
Maarten Wilms
voorzitter

Fleur Tresfon-Funke
proeflessen

Simone Feiken
coachcoördinator ABCD

Marijn Vis
coachcoördinator EF

Sandra Boele
trainers- en veldcoördinator

Reinoud van Blankenstein
trainerscoördinator ABC breed

Geert-Jan Derksen
coachondersteuning

Maartje van Draanen
coachondersteuning

Annelies van Male
ledenwerving en ondersteuning ouderbegeleiding DEF

Tim van Oort
coördinator zomerkampen

Odette Hoogendam-den Hollander
coördinator ballenkinderen

Lucky Schild
coördinator ballenkinderen

Marjolein van Rijn
coördinator ballenkinderen

Saskia Hoogerwerf-Beijer
coördinator wedstrijdtafel EF

Nicole Diepenbach-Janssen
commissielid

Michiel van Rooijen
commissielid

Gulhan Isik
commissielid

Jacob van Gelder
commissielid

Theresa Derksen-Guhr
commissielid

Hockeytechnische zaken Senioren
Walter Hoogendam
voorzitter

Kim Braat
coördinator dames

Oscar Tresfon
coördinator heren

Daphne van den Heuvel
commissielid

Jamie Marsfelder
verbinding jeugd - jong senioren
dames
Fleur van der Meer
verbinding jeugd - jong senioren
dames
Oscar van Breukelen
verbinding jeugd - jong senioren
heren
Thomas den Dekker
trainerscoördinator

Arnold van der Veen Meerstadt-Stegenga
coördinator trimhockey

Robert Spakman
coördinator trimhockey

Fleur Tresfon-Funke
teammanager D1

Robert Das
teammanager H1

Materiaalzaken
Edmee Stoffele-Dickmann
keepersmaterialen

Theo van Ooij
keepersmaterialen

Jeroen Sabel
trainingsmaterialen

Wedstrijdcommissie
Saskia Hoogerwerf-Beijer
wedstrijdsecretaris EF

Albert Stoeltie
wedstrijdsecretaris ABCD

Peter den Hollander
Wedstrijdsecretaris senioren

Zaalhockey
Sandra van Rhijn-van Hoorn
coördinator
Zaalcommissaris
Astrid Schwieters
wedstrijdsecretaris zaal jeugd & jongste jeugd

Oscar van Breukelen
Wedstrijdsecretaris zaal senioren

Marcel Middelink
werkgroeplid

Anja Bast-den Hollander
vertrouwenscontactpersoon

Olaf Schoonhoven
vertrouwenscontactpersoon

Steef Krans
voorzitter

Rob Vissenberg
secretaris

Barend Helderman
commissielid

Rick Veltman
commissielid

Rennie Oomen-de Zwart
voorzitter

Thomas Neijzen
commissielid

Frank Kolhoff
commissielid

Bente Top
commissielid

Financiën
Jan-Peter Broek
voorzitter

Rob Vissenberg
contributie

Edward Brouwer
commissielid

Frank Huitema
commissielid

Marijke Kniest-Baumeister
commissielid

Nienke Jintes-Griffioen
commissielid

Wilco Schimmel
commissielid

Jan van den Berg van Saparoea
voorzitter

Bar
Birgit Dietrich-de Boer
voorzitter

Marika de Koning-Belderink
keuken

Tamara Knops
commissielid

Judith Hoekstra-van den Berg
commissielid

Evenementen
Eva Bakker
evenementen jeugd

Tim Hoogendam
evenementen jeugd

Stanja van Kerkwijk
evenementen senioren

Rutger Selle
evenementen senioren

Birgit Dietrich-de Boer
commissielid

Robbert Jan Suur
voorzitter

Marianne van den Doel-Kort
commissielid sponsorkleding

Arnold Terpstra
commissielid

Hetty Verhoeven-van Zantvoort
commissielid

Fleur van der Meer
commissielid

Gerhard Top
commissielid

Matthieu Schaar
commissielid

Rosalie Eeman
commissielid

Sam Koot
commissielid

Stanja van Kerkwijk
commissielid

Robert Spakman
coördinator + sociale media

Irene Harte-Kolsteren
coördinator + Xpress

Daphne van den Heuvel
ontwerp

Christel Mirkovic-van Zweden
beeld en geluid

Ronald de Vogel
wedstrijdfolder

Harold van der Heijden
webmaster

Accommodatie
Jan van Houselt
coördinator accommodatiezaken / klusteam

Reinoud van Blankenstein
veldkeuring

Evert Schriek
commissielid

Frank Huitema
commissielid

Pascal Buesink
commissielid

Rob Vissenberg
commissielid

Robert Spakman
commissielid

Ronald Rientjes
commissielid

Theo van Ooij
commissielid

Thomas den Dekker
commissielid

Bouw
Giorgio Norbiato
voorzitter

Arjen Keppel
commissielid

Axel Diemer
commissielid

Jaap Visser
commissielid

Karin Vorstman-Bolt
commissielid

Peter den Hollander
commissielid

Rob Braaksma
commissielid

Robert Das
commissielid

Cora Dijkhuizen
commissielid

Andy van Eck
commissielid

Boris Jansen
commissielid

Gordon Lokenberg
commissielid

Saskia Hoogerwerf-Beijer
commissielid

Ronald Sanders
gevonden voorwerpen

Cynthia Goudmijn
kledingbeurs

Danielle Viveen-van Lunsen
kledingbeurs

Ingrid Bergman
coördinator Corona + EHBO

Jetty de Jong
coördinator Corona + EHBO

Hans Peter van Arkel
commissielid

Nienke Jintes-Griffioen
commissielid

Brigitte Beringer-Molenaar
coördinator toernooicommissie

Marco Griffioen
commissielid

Evert van Heeringen
commissielid

Marcel Middelink
commissielid