Nieuwe rendering clubhuis Xenios.jpg

Hoofdsponsor

Clubcard

Lid worden?

Verslagen

12 sep Heren 1
27 sep Heren 1
6 sep Heren 1
15 sep Heren 1
12 mei Heren 1

Sponsoren


Vandaag jarig

Fleur Foolen
Alessandra Klinkhamer
Anouk Haan
Stella van Tuijl

Wedstrijdschema

Klik op de wedstrijd voor details, inclusief het veldnummer

Meisjes A
MA1 - Voordaan MA1
14:20 - KG12a
Thuis
MA2 - Purmerend MA1
17:30
Uit
MA3 - BHC Overbos MA3
14:20 - KG14
Thuis
MA4 - THC Hurley MA4
18:00
Uit
MA5 - FIT MA5
16:10 - KG14
Thuis
Meisjes B
MB1 - Weesp MB1
12:20 - KG12a
Thuis
MB2 - Uitgeest MB2
16:10 - KG12a
Thuis
MB3 - Rood-Wit MB4
14:30 - KG15
Thuis
MB4 - Pinoke MB6
15:40
Uit
MB5 - Alkmaar MB3
12:30
Uit
MB6 - FIT MB6
15:30
Uit
Meisjes C
MC1 - THC Hurley MC1
10:30 - KG12a
Thuis
MC2 - Alkmaar MC1
10:35
Uit
MC3 - HC AMVJ MC4
17:15
Uit
MC4 - Mijdrecht MC2
13:00 - KG13
Thuis
MC5 - Bloemendaal MC5
12:30
Uit
MC6 - FIT MC5
13:45
Uit
MC7 - HC AMVJ MC7
14:50 - KG13
Thuis
Meisjes D
MD1 - Kraaien MD1
12:40 - KG12b
Thuis
MD2 - THC Hurley MD3
08:40 - KG12a
Thuis
MD3 - Bloemendaal MD2
10:20
Uit
MD4 - Westerpark MD2
08:45
Uit
MD5 - HIC MD4
14:20
Uit
MD6 - HC Athena MD6
08:50 - KG14
Thuis
Meisjes E
M6E1 - Rood-Wit M6E3
09:00 - KG13
Thuis
M6E2 - HC Athena M6E6
10:40
Uit
M6E3 - Reigers M6E3
09:00 - KG13
Thuis
M6E4 - Diemen M6E3
09:00
Uit
M8E1 - Rood-Wit M8E4
10:00 - KG12b
Thuis
M8E2 - Rood-Wit M8E3
09:45
Uit
M8E3 - Zandvoort M8E2
10:30 - KG13
Thuis
M8E4 - Westerpark M8E3
09:00
Uit
Meisjes F
MF1 - Alliance MF8
09:00 - KG12b
Thuis
MF2 - HC Athena MF1
09:00 - KG12b
Thuis
MF3 - HC AMVJ MF4
08:30
Uit
MF4 - BHC Overbos MF3
09:05
Uit
Jongens A
JA1 - Gooische JA1
14:05
Uit
JA2 - HMHC Saxenburg JA1
16:30 - KG12b
Thuis
JA3 - Myra JA2
17:25
Uit
JA4 - Abcoude JA2
16:20 - KG15
Thuis
Jongens B
JB1 - Voordaan JB1
12:10
Uit
JB2 - Zutphen JB1
14:40 - KG12b
Thuis
JB3 - Westerpark JB2
12:30 - KG14
Thuis
Jongens C
JC1 - AHC IJburg JC1
14:15
Uit
JC2 - HISALIS JC1
12:40 - KG15
Thuis
JC3 - HBS JC5
10:40
Uit
JC3 - HBS JC5
10:40 - KG14
Thuis
Jongens D
JD1 - Rood-Wit JD1
10:50 - KG15
Thuis
JD2 - AHC IJburg JD2
09:00 - KG15
Thuis
JD3 - Uitgeest JD1
10:35
Uit
Jongens E
J6E1 - FIT J6E1
09:00 - KG13
Thuis
J6E2 - AHC IJburg J6E2
09:00 - KG13
Thuis
J6E3 - Alliance J6E2
09:45
Uit
J8E1 - Pinoke J8E1
14:15
Uit
J8E2 - Mijdrecht J8E1
10:00 - KG12b
Thuis
Jongens F
JF1 - Bloemendaal JF2
Afgelast
Thuis
JF2 - Amsterdam JF2
09:00 - KG12b
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten