Informatie lidmaatschap senioren
Voor een goede ledenadministratie is het belangrijk dat wij de juiste persoonsgegevens van je hebben.
E-mailadres, telefoonnummer en pasfoto kun je zelf bijwerken in Mijn Xenios > profiel.
Adres- en bankrekeningnummer ajb doorgeven aan [email protected].
Ben je je wachtwoord vergeten? Ga dan naar
Mijn Xenios en klik op 'wachtwoord vergeten'.
LID WORDEN SENIOREN
Wij hebben binnen onze vereniging ruime mogelijkheden voor nieuwe senioren.
- Wij hebben jong senioren teams (Onder 25), senioren teams, 30+ teams en heren 45+ teams. De competitiewedstrijden voor deze senioren worden op zondag gespeeld.
- Ook is er een Sevens competitie op vrijdagavond. Lees
hier meer over deze hockeyvorm.
- Daarnaast is er op maandagavond trimhockey voor dames en heren samen: laagdrempelig en zonder verplichtingen gezellig trainen en alleen wedstrijden spelen als jij dat wilt. We hebben twee varianten voor trimhockey. Klik hier voor meer informatie.
- Tot slot kunnen senioren meedoen aan zaalhockey. Daarvoor kun je eigen teams samenstellen en opgeven. Ook externe spelers kunnen hieraan meedoen voor een zaalseizoen.
Voor studenten en andere jong senioren (O25) hebben we een geweldig actietarief: lees er hier meer over.
En voor informatie over de contributie klik je hier.
Wil je lid worden? Schrijf je dan in via het inschrijfformulier.
Of heb je na het lezen van onze informatiepagina’s nog vragen? Neem dan contact op via één van onderstaande e-mailadressen:
- voor informatie over dames- en herenteams: [email protected]
- voor informatie over trimhockey: [email protected]
- voor informatie over Sevens:
[email protected]
